02.07.2012. TREĆI DAN

Kvartet na korak do glavnog turnira

Sovrnja Doli, Montovjerna, Vila Šeherezada i Sustjepan Mali muo su pobijedili u prvim utakmicama 2. kola, ogledima sastava koji su bili slobodni ili su slavili u 1. kolu te su na taj način stigli na korak do plasmana u glavni turnir.
Ukoliko budu uspješni u 3. kolu eto ih među 16 najboljih, a ako pak izgube sljedeći susret, imat će još jednu priliku ostvariti isto.
Poraženima u ponedjeljak, igralo se na Bellevueu, Lukovici (na slici), Elafitima, Pasjači Popovići i Plaži ispod Petke ovo je prvi poraz, dakle, još su u igri za glavni turnir, ali pravo na novi poraz u kvalifikacijama više nemaju...
Kvalifikacije, 2. kolo

Sovrnja Doli - Lukovica 16:4
Kupalište Bellevue/sudac: Maro Pavlović.
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Niko Šalja (3), Vlaho Račić (1), Perica Katušić, Mario Kraljević (1), Nikša Lončarica, Dražen Oršulić, Bruno Tadić (5), Damir Potrebica, Žarko Dragojević (5), Maroje Paskojević (1).
LUKOVICA: Marko Vušić, Hrvoje Marojica, Jozo Nardeli, Štefi Katić, Ivica Marinović, Mato Vušić, Andro Katić (4), Vlaho Kvestić, Ivan Račić, Marko Marojica.
Četvrtine: 4:0, 4:0, 3:1, 5:3.

Montovjerna - Elafiti 15:4
Kupalište Bellevue/sudac: Maro Pavlović.
MONTOVJERNA: Đuro Šturica, Mladen Vuličević (1), Matej Vuličević (3), Roko Tolić (1), Tomislav Bačić (3), Ivica Ruščić, Antonio Milat (1), Robert Bender (1), Željko Margaretić (6), Branko Čučić.
ELAFITI: Vinko Brajević, Maro Boroje, Luka Đilović, Mark Radović (1), Vlaho Vlahović (2), Antun Paskojević, Nikola Njirić (1), Teo Andrić.
Četvrtine: 2:1, 4:1, 5:2, 4:0.

Villa Šeherezada - Pasjača Popovići 13:3
Kupalište Bellevue/sudac: Maro Pavlović.
VILLA ŠEHEREZADA: Marko Ilić, Tomi Tepšić (2), Mario Pear (2), Toni Perić (1), Mateo Konsuo (1), Orlando Lončar (4), Maroje Krmek, Cvjeto Cvjetković, Marko Dobroslavić (3), Maroje Brbora.
PASJAČA POPOVIĆI: Tomislav Banac, Marko Kortizija (1), Mato Alavija, Vlaho Kojan, Vlaho Klaić (1), Lukša Klaić (1), Antun Skurić, Boris Maškarić, Blaženko Radić, Pero Opušić.
Četvrtine: 2:0, 4:0, 4:0, 3:3.

Sustjepan Mali muo - Plaža ispod Petke 6:5
Kupalište Bellevue/sudac: Maro Pavlović.
SUSTJEPAN MALI MUO: Antonio Tomić, Marijan Dadić, Srđan Matuško (2), Dinko Tomić, Bruno Oberan (1), Roberto Brunsko, Ivan Kapetanić(1), Boško Perić (1), Ivo Dadić, Miho Obradović (1), Antun Sjekavica.
PLAŽA ISPOD PETKE: Lukša Vukojević, Veselko Radica (2), Antun Baće (1), Maro Bonić, Nino Bratičević, Mario Filippi (1), Nikša Kulaš, Željko Kulaš, Zoran Nikolić, Mihailo Mašković (1), Dubravko Šegović, Filip Vuksanović, Nikša Kopić, Marko Portolan.
Četvrtine: 0:2, 3:0, 1:0, 2:3.

Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. |