01.08.2015. POČEO GLAVNI TURNIR

NOSITELJI NEOGREBANI Vojnić i Martić izvukli sedmicu!

Glavni turnir, skupina 'A', 1. kolo

Kamen Mali Cavtat – Turčin Danče 15:4
Mlini:/sudac: Slaven Sivčević (Split)
KAMEN MALI: Nikola Maškarić, Andi Drobac, Mijo Vojnić (7), Vlaho Rajčević (1), Nikša Vragolov, Dinko Guljelmović (2), Nikša Guljelmović, Denis Džanković, Mihajlo Vragolov (1), Andrej Drobac (2), Goran Jerković (2).
TURČIN DANČE: Mislav Perović, Marin Margaretić (1), Lukša Benić (2), Andrija Martić (1), Stijepo Ljubimir, Toni Škurla, Ivo Margaretić, Đivo Lučić, Ivo Braenović, Maro Lučić, Branimir Butigan, Joško Pulić. Voditelj: Željan Radulović.
Četvrtine: 5:1, 2:2, 4:0, 4:1.

FUN H20 Mlini – Lozica 10:5
Mlini/sudac: Mark Radović (Dubrovnik)
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić (7), Drago Bego, Robert Palunčić, Tomo Bulum, Žarko Matičević, Maro Dabelić (2), Belmondo Gagro, Petar Klaić, Lino Glavočić (1), Nikola Matičević, Jakov Blašković, Vedran Kuzman. Voditelj: Marko Kortizija.
LOZICA: Ivan Džakula, Cvijeto Baule, Nikša Crnčević, Đivo Buconić (2), Toni Glavor, Nikola Mozara, Danijel Jokić, Juraj Potrebica (1), Srđan Jovančević, Niko Gleđ, Damir Bender, Mihael Vidojević (1), Damir Onofri (1).
Četvrtine: 3:1, 2:0, 2:2, 3:2.

POREDAK 1. Kamen Mali Cavtat 3 boda (+11), 2. FUN H2O Mlini 3 boda (+5), 3. Lozica bez boda (-5), 4. Turčin Danče bez boda (-11).

Glavni turnir, skupina 'B', 1. kolo

Čingrija – Pasjača Popovići 11:3
Mlini/sudac: Slaven Sivčević (Split)
ČINGRIJA: Toni Brailo, Tiho Aveić, Nino Pavlović (2), Lukša Šarenac (2), Ivan Knežević, Olaf John (1), Orsat John (1), Toni Bašica (2), Josip Dedo (1), Ruben Legaz (1), Maroje Bupić (1).
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Marin Curić, Mato Alavija (1), Roberto Drobac, Lukša Klaić, Vlaho Kojan, Roberto Di Lido, Vlaho Cvjetković, Antonio Cvjetković, Maro Lubura, Nikša Mišić, Zvonimir Šapro, Pero Kojan, Vlaho Lise (2). Voditelj: Antun Bušković
Četvrtine: 2:0, 4:2, 2:0, 3:1.

Palace – Elita 8:4
Mlini/sudac: Slaven Sivčević (Split)
PALACE: Tomo Sjekavica, Ognjen Dabelić, Đino Radić (1), Mario Rašica, Pero Sjekavica (1), Ivan Bilić, Pavo Čučka (2), Jadran Bijelić, Lukša Buconić (2), Tomislav Vuksanović, Danijel Zonić (1), Ivan Hrnić, Hrvoje Puh (1), Haris Zelentrović.
ELITA: Miro Boroje, Bartul Bosnić, Maro Šimunović, Jakša Matušić, Miho Klaić (3), Ante Režić, Marko Kortizija, Ivica Plečaš (1), Ivica Stanišić. Voditelj: Božo Lujo.
Četvrtine: 2:0, 2:1, 2:3, 2:0).

POREDAK 1. Čingrija 3 boda (+8), 2. Palace 3 boda (+4), 3. Elita bez boda (-4), 4. Pasjača Popovići bez boda (-8)

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan