10.07.2016. DRUGI DAN

Daleko od četveraca

Ni 'n' od neizvjesnosti u sve četiri utakmice na Dančama
Lozica - Pasjača Popovići je ljepotica prvog kruga kvalifikacija. Podsjetnik, odlučena je na četverce nakon što je na kraju četiri puta po pet minuta igre bilo 7:7.
Ostale utakmice prvog dana na Bellevueu, ali i sve četiri utakmice drugog dana na Dančama nisu bile tako zanimljive do zadnje sekunde kao spomenuta. U ostalim utakmicama se sve znalo dosta prije nego se oglasila sirena te označila kako je isteklo 20 minuta igre. Ove nedjelje Uvalica je bila uvjerljiva protiv Ponte žala Mokošica, Vila Sheherezada protiv Sovrnje Doli, Velika riva Doli protiv Lukovice dok je u derbiju Danača, Turčin bio duplo bolji od Betule.
Pobjednici nedjeljnih utakmica su korak bliži glavnom turniru, točnije, stigli su na korak do 16 najboljih, a poraženi više nemaju pravo na poraz ukoliko se žele naći u glavnom turniru.

Kvalifikacije, 2. dan

Ponta žala Mokošica - Uvalica 2:8
DANČE Sudac: Mateo Konsuo
PONTA ŽALA MOKOŠICA: Pero Čokljat, Mario Bogdanović (1), Marin Knez, Slobodan Milat, Alen Markišić (1), Božo Kaciga, Nikša Feregja.
UVALICA: Luko Srhoj, Luka Kovačić (1), Roko Bajrami (1), Tomislav Radić (2), Marin Marković (2), Vicko Đurić, Mario Golijan (1), Niko Grljević, Boško Preljević, Edin Memišević (1), Maro Rimac.
Četvrtine: 0:2, 1:1, 1:1, 0:4.

Sovrnja Doli – Villa Sheherezada 4:8
DANČE Sudac: Tonči Vlašić
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Marko Asić, Sveto Tomašević, Mateo Majić, Maro Bulić, Perica Katušić (1), Maro Kraljević (1), Krešo Lazibat (1), Dražen Oršučić, Ivica Zec, Niko Šalja, Maroje Paskojević (1).
VILLA SHEHEREZADA: Đivo Zec, Toni Škurla, Tomi Tepšić, Ante Vidović (1), Mario Pejar, Bruno Kontić (1), Jurica Knego (3), Maroje Bupić (1), Mateo Konsuo (1), Boško Perić (1), Toni Perić.
Četvrtine: 1:2, 1:2, 1:2, 1:2.

Velika riva Doli – Lukovica 7:2
DANČE Sudac: Tonči Vlašić
VELIKA RIVA DOLI: Ivo Roko (2), Mario Beg, Hrvoje Lončarica (1), Periša Konjuh (1), Nikša Mišeta, Matej Hrtica, Matko Konjuh (3), Stijepo Marinović, Damir Mage.
LUKOVICA: Petar Duper, Hrvoje Marojica, Igor Marinović, Štefi Katić, Andro Katić, Nikša Mišić, Marin Butrica, Mario Hajdić (1), Jozo Nardeli (1), Đivo Pulitika.
Četvrtine: 1:0, 2:1, 1:1, 3:0.

Turčin Danče – Betula Danče 11:5
DANČE Sudac: Mato Miloslavić
TURČIN DANČE: Željan Radulović (1), Vlaho Račić (1), Andrija Martić (1), Maro Lučić, Mark Rilović, Jovica Radulović, Lukša Benić (1), Ivo Braenović (2), Tomislav Bačić (1), Mate Jelavić, Joško Pulić (2), Branimir Butigan (2).
BETULA DANČE: Vlaho Grbić, Domagoj Daničić, Ivo Matić, Mario Matić (1), Vid Katić (1), Maroje Perović (3), Petar Basor, Domagoj Poljak.
Četvrtine: 3:0, 2:1, 2:2, 4:2.

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan