04.07.2012. PETI DAN

Villa Banac na korak do GT

U Šulića su odigrane posljednje dvije utakmice 2. kola, obje iz 'D' kvalifikacijske skupine. Kolorina je izgubila od Buže 1864., to joj je drugi poraz, dakle, za nju je nastup završen. Buža 1864. je tim uspjehom ostala u igri za glavnim turnirom. Derbi 'D' kvalifikacijske skupine pripao je Villi Banac, koja je sad na korak do glavnog turnira dok će Puntižela trebati još tri pobjede do glavnog turnira...
Dvije momčadi su ispale bez igre: PVG Gruški mul te Mrkan Cavtat.

Kvalifikacije, 2. kolo

Kolorina - Buža 1864. 6:7
Kupalište Šulić/sudac: Tonči Vlašić
KOLORINA: Denis Jurgec, Vinko Pešice, Damir Ovčina (1), Ivan Zovko (3), Srđan Karužić, Antonio Benussi, Josip Medi, Niko Đanović, Mario Zovko, Srećko Delalija (2), Vlaho Čerjan, Borna Savović, Dario Mijić, Mira Skansi, Igor Ivanković.
BUŽA 1864: Maro Karužić, Mario Cvjetanović (2), Maro Đanović (1), Antonio Đanović, Marijan Lipanović (1), Miho Lobrović, Lukša Cvjetanović (1), Mario Golijan (2), Ivan Cetinić, Dorijan Palaš, Tonči Đanović, Luka Cavaliere.
Četvrtine: 1:3, 4:1, 1:1, 0:2.

Puntižela - Villa Banac 4:7
Kupalište Šulić/sudac: Željko Mage
PUNTIŽELA: Stjepo Car, Matko Jakobušić, Jurica Grbić, Ivica Kisić (1), Marijan Miličević, Boško Srijemsi, Marko Jovanović (2), Stijepo Majkovica, Marko Miloslavić, Mario Mioč (1), Maro Lubura, Robert Di Liddo, Orsat Luetić.
VILLA BANAC: Boris Fjorović, Pavo Čučka (1), Ivan Knežević (1), Ivica Zec, Juraj Potrebica, Toni Bašica (3), Aldo Čampara (1), Maro Fjorović, Maroje Bupić, Ivica Crnčević (1).
Četvrtine: 2:3, 1:1, 0:1, 1:2.

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan