03.07.2008. PORPORELA MEMORIJAL

Subota polufinala

Nakon prvog dana znaju se polufinalisti memorijalnog turnira
Nakon prvog dana znaju se polufinalisti memorijalnog turnira.To su: Penatur, Porporela, Fun H20 i PVG Gruški Mul.
Bilo je vrlo zanimljivo na Reli prvog dana memorijalnog turnira.
U prvoj utakmici branitelj naslova, Buža, u napetoj zavrsnici je primila gol od svima njima nepoznatog igrača, na kraju se ustanovilo da je to bio Tihomil Vranješ koji je uskočio dati ruke Penaturu jer im je falilo igrača.Uložena je žalba od strane Uprave Buža Debilsa koja je još uvijek za zelenim stolom.
Druga utakmica još napetija, vječni derbi Rele i Uvalice završio je golom Bjelopere u zadnjoj minuti koji je donio ključnu prednost za odlazak u polufinale.
Fun H20 se dugo mučio sa Porat profundisom koji je pokazao da može u glavni turnir bez poblema.Vjerovatno su Fanovci bili opijeni mirisom sarđela koji je dopirao sa roštilja.Na kraju iskustvo je presudilo.
I šlag na kraju, Porporela 83 i PVG...kakva borba..to moja dobra čeljadi još niste viđeli..i pukom srećom i odlukom suca o diiskvalifikaciji Porporele 83 za sada iz svima nepoznatog razloga PVG je otišao korak dalje....
Hvala svima što su došli...sarđele su se pojele...sutra je na redu meso...a humaitarna akcija još uvijek traje...pridružite nam se....
u subotu, 5. srpnja igraju:
17:00 Fun H20 - PVG Gruški Mul
18:00 Porporela - Penatur

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan