01.08.2022. DRUGI DAN GLAVNOG TURNIRA

Evo rezultata

Glavni turnir, skupina 'C', 1. kolo

Crvene stijene Orašac – Batahovina 5:0 (bb, Batahovina isključena iz natjecanja))

Elita - Turčin Danče 9:5
MOKOŠICA Sudac: Ivan Matijević
ELITA: Miro Boroje, Božo Lujo, Ivica Plećaš, Tomislav Rudinica (2), Jakša Matušić, Goran Milić (2), Ante Režić (3), Marko Kortizija, Bartol Bosnić, Ivica Stanišić (1), Pasko Šturica (1), Nikola Matana, Boris Agatić.
TURČIN DANČE: Željan Radulović, Matko Konjuh, Lukša Benić (1), Andrija Martić (1), Željko Benić, Domagoj Daničić, Franko Bašica, Roko Zvone, Hrvoje Ogresta, Branimir Butigan (1), Jurica Knego (2), Periša Pavlović, Juraj Martić.
Četvrtine: 2:1, 3:2, 3:0, 1:2

Glavni turnir, skupina 'D', 1. kolo

Kokoti – Lozica 11:3
MOKOŠICA Sudac: Ivan Matijević
KOKOTI: Mladen Miloslavić, Luka Kolić (1), Leo Kusturica, Nikša Matušić (1), Cvijeto Radović (1), Ivica Duždević (1), Jure Čučka (1), Ivan Srijemsi, Vicko Kisić (1), Pavo Čulić (3), Toni Monković (1), Bruno Čulić, Pavo Čučka (1), Vlaho Krkić. Voditelj: Ivo Žeravica.
LOZICA: Ivan Đakula, Franjo Nižić, Vlatko Pavlović, Đivo Buconić (1), Paolo Miljanović, Cvijeto Baule (1), Niko Gleđ (1), Srđan Jovančević, Juraj Potrebica, Goran Mičeta, Damir Bender, Nikola Mozara, Mihael Vidojević, Dino Đamastagić- Voditelj: Danijel Jokić.
Četvrtine: 3:1, 2:1, 2:0, 4:1.

Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke 11:3
MOKOŠICA Sudac: Ivan Matijević
PASJAČA POPOVIĆI: Vlaho Bošković, Maro Lubura (3), Zvonimir Šapro (1), Marko Smišljan, Mario Bratoš (2), Vlaho Stanović, Lauren Baletić (3), Lukša Klaić, Luka Kojan, Ivo Paškov (1), Roberto Di Liddo (1), Niko Bratoš, Vjekoslav Kobeščak, Vlaho Kojan-
PLAŽA ISPOD PETKE: Maro Kulaš, Dubravko Šegović, Maro Bonić, Mario Filippi (1), Đuro Lobaš, Ante Vlahinić (2), Ivan Radaković, Željko Kulaš, Nikša Kulaš.
Četvrtine: 2:0, 2:0, 4:0, 3:3

Arhiva 2021. |  Arhiva 2020. |  Arhiva 2019. |  Arhiva 2018. |  Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

18.08.2022., četvrtak

Polufinala
Porporela

17.15 sati: Porporela - Kokoti
18.15 sati: FUN H2O Mlini - Elita
(domaćin izabrao prvu utakmicu, zbog mraka, kako je bilo u Platu, pomaknut početak, krećemo pola sata ranije)

21.08.2022., nedjelja

Porat vidi na karti »

utakmica za treće mjesto
revijalna utakmica
finale